قوانین و شرایط

 کلیه فعالیت های شرکت سکه سرمایه بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
(  بسم الله الرحمان الرحیم  )


مقررات و شرایط عمومی ‌و اختصاصی عضویت در سامانه آنلاین سکه سرمایه

1- مشتری از امکانات فروشگاه اینترنتی باید طبق ضوابط و مقررات سایت استفاده نماید.

2- با انصراف و اعلام کتبی مشتری و یا عدم رعایت مقررات سیستم خرید و فروش اینترنتی ، مشتری از عضویت در سیستم خارج می‌شود و شرکت سکه سرمایه می‌تواند شناسه کاربری مشتری را غیرفعال نماید.

3- احراز هویت مشتری
شخص حقیقی متعهد است ابتدا از طریق سایت نسبت به درخواست عضویت اقدام و برای تکمیل  ، مشخصات شناسنامه‌ای خود را به صورت صحیح و کامل همراه با مدارک هویتی معتبر در سامانه بارگزاری نمایید. شرکت از طرق متعارف صحت هویت مشتری را احراز و مراتب را به مشتری اعلام خواهد کرد. (لازم به توضیح است که به منظور خرید و فروش طلا  ارسال مدارک الزامی می باشد)

4- برای هر مشتری فقط یک درخواست عضویت ثبت خواهد شد و سیستم از ثبت درخواستهای تکراری جلوگیری خواهد نمود.

6- سکه سرمایه پس از تائیدیه واریز چهار روز پس از ثبت درخواست ازسوی کاربر با حضور مشتری در فروشگاه به همراه اصل کارت ملی  طلا را تحویل مشتری می دهد. (طلا ها فقط به کاربری که در سایت ثبت نام انجام داده و احراز هویت شده است تحویل می گردد بابت خدمات هر گرم 30 هزارتومان و بابت هرمثقال 100 هزار تومان دریافت میگردد.)

7- مسئولیت حفظ و مراقبت از شناسه کاربری و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتری خواهد بود و سکه سرمایه از این جهت مسئولیتی نخواهد داشت.

8- در مواردی که بنا به عللی از قبیل خرابی دستگاه های کامپیوتری ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی ، رویدادهای اجتناب ناپذیر و ... آنچه که خارج از کنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئولیتی متوجه سکه سرمایه نخواهد بود .

10- سکه سرمایه می‌تواند کلیه موضوعات مشکوک و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سیستم را به مقامات انتظامی ‌و قضائی اعلام دارد تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.

11- چنانچه مشتری شرایط و مقررات سیستم و یا سایر قوانین سایت را رعایت ننماید سکه سرمایه می‌تواند علاوه بر موارد قانونی ، هر زمان و بدون اطلاع قبلی شناسه کاربری مشتری را غیر فعال نماید .

12- سکه سرمایه هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت و زیانهای وارده به مشتریان در اثر افشاء شدن شناسه کاربری و کلمه عبور از سوی خودشان بعهده نخواهد داشت.

13- چنانچه بین سکه سرمایه و مشتـری در خصوص محتـوای اطلاعـات ارسالی و یا عملیـات انجام یافته روی آن اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنین عملیات الکترونیکی ضبط شده در فایلهای سیستم کامپیوتری سکه سرمایه و بانک هائی که شرکت دارای حساب در آن ها می باشد در مقابل ادعای مشتری سند و دلیل معتبر خواهند بود و مشتری حق هرگونه اعتراض ادعایی را تحت هر عنوان که باشد از خود سلب می‌نماید.

14- در صورت فوت هر یک از اعضاء، حساب کاربری وی مسدود می گردد و پس از طی مراحل قانونی وجه حساب مسدودی به وراث یا قیم وی مسترد می گردد.

ماده 10 قانون مدنی: قرادادهای خصوصی نسبت به کسانی که ان را منعقد نموده اند درصورتیکه مخالف صریح قانون نباشد نافذ است.

ماده338 قانون مدنی: بیع عبارت است از تملیک عین به عوض معلوم.

ماده 219 قانون مدنی: عقودی که بر طبق قانون واقع شده باشد بین متعاملین وقائم مقام آنها لازم اتباع است مگر اینکه به رضای طرفین اقاله یابه علت قانونی فسخ شود.

ماده 5 قانون تجارت الکترونیک :هر گونه تغییر در تولید ارسال دریافت ذخیره و یا پردازش داده پیام با توافق و قرارداد خاص طرفین معتبر است.

15 - توجه :

15-1 تمامی مشتریان از شنبه تا پنجشنبه از ساعت  12:00 الی 18:00  امکان انجام معامله را در سیستم الکترونیک سکه سرمایه دارند و در خارج از ساعات فوق امکان انجام معامله وجود ندارد.
15-2 افراد پس از تائیدیه واریز وجه به حساب شرکت می توانند هفت روز بعد از ثبت درخواست طلا خریده شده خود را دردفتر مرکزی با ارائه اصل کارت ملی ، تحویل بگیرند.
15-3 امکان انجام معاملات در روزهای تعطیل وجود ندارد.

16- در حال حاضر، مشتری حقوقی امکان برداشت و انتقال وجه از حساب به هر نحو را ندارد.

17 -درخواست خرید ، فروش و تحویل طلا پس از تائید کاربر قطعی می باشد و قابل انصراف نیست.

18 - جهت تغییر اطلاعات حقیقی و حساب بانکی، می بایست درخواست خود در سامانه تیکت نمایید  

19-استفاده از کارت اعتباری اشخاص متفرقه جهت خرید طلا تخلف محسوب می شود و خرید از درجه اعتبار ساقط و مراتب جهت رسیدگی به مراجع قضائی ارجاع داده خواهد شد.

20 - درخواست تحویل حضوری و ارسال پستی  چهار روز بعد از ثبت درخواست حداقل وزن طلای آبشده 100 گرم و از مورخ 1400/03/09  برای هر مثقال 150 هزار تومان و هر گرم 50 هزار تومان  بابت خدمات دریافت میشود.درخواست واریز وجه طی حداکثر هفت روز واریز میگردد.
21- باز شدن فروشگاه آنلاین تا دقیق شدن قیمتها احتمال تاخیر را دارد.

کلیه فعالیت های شرکت سکه سرمایه بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.


تماس با ما
  • آدرس : فروشگاه مرکزی: تهران، بین فلکه اول و دوم صادقیه، بازار بزرگ طلا و جواهر شبنم پلاک   5
  • تلفن :   44229807  و 44263802  و 44263801
  • آدرس : فروشگاه شماره 1 : بین فلکه اول ودوم صادقیه جنب بانک اقتصاد نوین پلاک  1138
  • تلفن  :   44241800  و  44242006
  • آدرس دفتر : تهران، فلکه دوم صادقیه، برج تجاری،اداری گلدیس، طبقه سیزدهم، واحد 1305
  • تلفن  :  44268041  و  44240791
  • پشتیبانی آنلاین واتساپ :  09901020727
  • پشتیبانی آنلاین تلگرام :  09210801816 
نمادهای اعتماد

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نماد کسب و کارهای مجازی

نماد ssl

نماد انجمن صنفی کسب و کار

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت  sekehsarmayeh.com بوده و هر گونه کپی برداری و استفاده از آن بدون اجازه پیگرد قانونی دارد.  (سیستم محتوای پارس)